>Produkty >> Umacnianie nawierzchni kratkami trawnikowymi
  Umacnianie nawierzchni
  kratkami trawnikowymiWiadomości ogólne:

Kratki trawnikowe Horti - (inaczej kraty trawnikowe, płyty trawnikowe)- składają się ze specjalnie uporządkowanych wielofunkcyjnych struktur komorowych, dzięki którym osiągają bardzo dużą wytrzymałość na obciążenia - nawet do 500t/ m2 w zależności od typu kratki oraz wymagań związanych z jej zastosowaniem.
Ta szczególna struktura komorowa zawiera również szczeliny dylatacyjne, dzięki którym nawierzchnia może "pracować" i nawet przy ekstremalnych temperaturach (-40 do + 850C) nie odkształca się i nie wybrzusza.
Duża objętość poszczególnych komór, o średnicy do 7,5 cm wpływa szczególnie korzystnie na dobry wzrost roślin, stwarza idealne warunki wodno-powietrzne oraz optymalizuje gospodarkę substancjami odżywczymi.
Kratki trawnikowe Horti - produkowane są tworzywa sztucznego (poliolefiny) pochodzącego z recyklingu (np. HDPE). Są całkowicie odporne na warunki środowiska, zawierają stabilizator promieni UV. Kolory kratek - najczęściej czarny lub zielony, w związku z tym, iż są wykonane z tworzywa pochodzącego z recyklingu mogą się nieznacznie różnić.

Jakie zastosowanie mają poszczególne typy kratek?
Przegląd oraz pomoc w wyborze odpowiedniego typu.
 
EL30 E40
 
S50 E50
 
GalaPada 
Znacznie więcej informacji o produkcie Ecoraster na stronie:
www.ekoraster.pl


EcoRaster - przepuszczalny dla wody
Kratki do umacniania stawów
Zagęszczanie warstwy wyrównującej przed ułożeniem kratek


Sitemap